II. ročník

                                                                                              

 

                         CELOSTÁTNÍ ÚKLIDOVÁ AKCE - 72 HODIN

                                                   

Dne 14. 10. 2022 jsme se zúčastnili akce nazvané 72 hodin.

Protože nám není vůbec lhostejné okolí naší školy, zapojili jsme se do celostátní akce, která spočívala hlavně v tom, vytvořit si krásné prostředí kolem sebe. Školu máme krásnou, učebny i třídy jsou vždy uklizené, tak to pro nás byla hračka sesbírat odpadky. 

Nestačili jsme se ale divit, co všechno jsme našli! Je to vůbec možné, že se dokážeme takto chovat k životnímu prostředí?

Vzali jsme si z této akce ponaučení a budeme se snažit udržovat pořádek i nadále.

 

 

Ve čtvrtek dne 8. 9. 2022 -  BRANNÝ DEN.

Na čtvrtek jsme se opravdu těšili, protože jsmě měli branný den. Hurá!!

Na celé dopoledne jsme šli ven, směr Borovinka. Lesní cestou jsme poznávali stromy a houby. Nic jsme však nesbírali, tentokrát jsme všechny rostlinky nechali zvířátkům. Také jsme plnili různé úkoly, které si pro nás připravily paní učitelky.   

Když jsme dorazili na Borovinku, posilnili jsme se jídlem, které nám nachystala maminka na tak dlouhou túru. A dobře jsme udělali, protože byla před náni ještě dlouhá cesta, až do Hybrálce. Po cestě jsme si také prohlédli domácí zvířata u hospodáře.

Kromě pár škrábanců, bodnutí od komára a odřenin si hlavně odnášíme z tohoto sluncem prosvíceným dnem neuvěřitelné zážitky!!!

       

Po zahájení školního roku 2022/2023 jsme měli ADAPTAČNÍ TÝDEN. Seznamovali jsme se s novou paní učitelkou a paní asistentkami. Užívali jsme si krásného prodlouženého letního počasí. Chodili jsme do lesa na ostružiny a houby, prohlédli jsme si vlakové nádraží, zahráli jsme si spousty her nejen v lese, ale také na hřišti. 

Moc nás to bavilo. Už aby bylo zase léto!

 

            

 

 

 

 

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru