0. A (příp.)

ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Informace pro zákonné zástupce.

Ve čtvrtek 17.11.2022 je státní svátek a v pátek 18.11.2022 je ředitelské volno.

V tyto dny nebude v provozu školní jídelna-výdejna, školní družina ani školní klub.

Zpět do školy přijdou žáci v pondělí 21.11.2022.

 

Přípravná třída - 72 hodin „Úklid v okolí školy“

Dne 14. 10. 2022 se děti přípravné třídy účastnily projektu 72 hodin „Úklid v okolí školy“

Děti byly poučeny o bezpečnosti a chování při úklidu v okolí školy. Poté jsme se přesunuli před budovu školy, kde probíhalo focení a následný úklid vybrané ulice. Děti byly vybaveny rukavicemi a velkou dávkou odhodlání. Vše proběhlo bez komplikací. Děti měly velikou radost z odměn, které dostaly.

 

 

 

Přípravná třída - Evropský den jazyků

Děti přípravné třídy se účastnily dne 30. 9. 2022 projektového dne pod názvem „Evropský den jazyků“ Společnými silami jsme pátrali po zemích známých i méně známých v dětském atlase, děti putovaly tzv. prstem po mapě.Vytvořily plakát, který ozdobily písmeny a drobnými malůvkami. V poslední vyučovací hodině děti během vycházky pozorovaly odlišnosti v komunikaci.

 

 

 

Přípravná třída - branný den

Děti  přípravné třídy se dne 9. 9. 2022 zúčastnily branného dne. Před budovou školy byly poučeny o bezpečnosti na akci. Po cyklostezce jsme se vydali směr Lesnov.  Během cesty - zákonitosti v přírodě, zněny v přírodě v jednotlivém ročním období, poznávací, kontaktní a pohybové hry. Po skončení branného dne jsme se odměnili bonbony. Hodnocení dětí bylo kladné, den se jim líbil.

  

 

 

Přípravná třída - adaptační dny

Během adaptačních dní se tvořil kolektiv přípravné třídy, přátelské vazby. Děti se seznámily s pravidly a běžným chodem základní školy.  Nejvíce nás bavili hry venku při vycházkách i ve třídě

 

 

 

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru